Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 7:00-15:30 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
20.04.2022
Spustili jsme nový e-shop
Přávě jsme rozběhli nový e-shop. Pryžové výrobky a zakázkové řezání na CNC stroji! číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
Co jsou SUPERDESKY?
Tato sekce se věnuje článkům o gumových výrobcích SUPERDESKY od společnosti CZECH STYLE, spol. s r.o. číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Zpětný odběr pneumatik

Šetřete životní prostředí!

Tím, že nám předáte své opotřebené pneumatiky k dalšímu využití nebo likvidaci šetříte životní prostředí. Naši pracovníci, Vám poskytnou informace o zajištění zpětného odběru. Tato nabídka platí především pro konečného spotřebitele, který u nás chce odevzdat vlastní pneumatiky.
Kvalita životního prostředí je záležitostí nás všech!
Využijte proto naši nabídky na zpětný odběr opotřebených pneumatik!

Zpětný odběr opotřebovaných pneumatik zabezpečujeme zdarma.

Více na zpetnyodber.czstyle.cz


 

  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Vítejte na stránkách našeho eshopu :-)

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Společnost CZECH STYLE se sídlem ve Zlíně byla založena v dubnu roku 1999 se zaměřením na nákup a prodej pneumatik. V počátku se společnost zaměřila na prodej pneumatik výrobců ze zemí bývalého Sovětského svazu. V roce 2000 získala povolení k obchodnímu zastoupení pro ČR od největšího výrobce pneumatik v Ruské federaci závodu Nižněkamskšina, Nižněkamsk. Postupně se toto povolení s právem prodávat pneumatiky zn. KAMA rozšířilo i na trh Polska, Maďarska a zemí Latinské Ameriky. Kromě pneumatik zn. KAMA společnost dováží i pneumatiky zn. VOLTYRE, AMTEL a TYREX. Společnost CZECH STYLE spolu s výrobcem pneu zn. KAMA se zúčastnila několika výstav AUTOTEC a AUTOSALON v Brně a specializovaných výstav v ESSENU. I přes konkurenci, která na trhu pneumatik existuje, si pneumatiky zn. KAMA vybojovaly místo svou kvalitou a vysokou životností v nejtěžším smíšeném provozu.

V roce 2007 si vedení společnosti vytyčilo nové cíle zaměřené na oblast poskytování služeb dopravcům a motoristům. V rekonstruovaném areálu ve Zlíně-Malenovicích byla otevřena nová protektorovací linka pro nákladní pneumatiky s tzv. studenou protektorací. Obchodní politika společnosti se v průběhu let zaměřila i na prodej pneumatik jiných výrobců a dále rozšířila svou činnost o poskytování servisních služeb a autodopravu.

SOUČASNOST

Společnost CZECH STYLE sídlí ve Zlíně – Malenovicích a svým klientům zabezpečuje dodávky osobních, nákladních, zemědělských, a speciálních pneumatik. Na přání zákazníka dodáváme pneumatiky i ostatních značek a dále kompletní sety pneumatik s diskem v požadovaných rozměrech. Doplňkovým prodejem je prodej autobaterií, olejů, brzdových obložení a ostatních komponentů pro nákladní automobily. Nabízí služby autoservisu, pneuservisu (osobní, nákladní a EM), mobilního pneuservisu (služby poskytované po celých 24 h s vybavením pro servis pneumatik do 56"). Servisy jsou vybaveny technologií FAIP od společnosti SWISS GARAGE, s.r.o. Brno. A dále nabízí svým zákazníkům odběrné místo použitých pneumatik a v neposlední řadě výrobu pryžových desek. Dostupnost našich služeb po celé ČR zajišťuje propracovaný systém mobilních pneuservisů Zlín, Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice. Svým zákazníkům nabízí ucelený systém sledování a obsluhy jejich vozového parku. Ke zkvalitnění všech vnitrofiremních procesů firma zavedla integrovaný systém řízení a systém řízení jakosti ISO 9001 pro podporu nejrůznějších variant služeb a činností pro své zákazníky. Jeho základním dokumentem je Politika společnosti CZECH STYLE. Rovněž splňuje požadavky normy pro EMS ČSN EN ISO 14001:2005. Společnost CZECH STYLE patří k nejvýznamnějším exportérům pneumatik zn. KAMA a mimo dodávek do České republiky se podílí na dodávkách do Polska, Maďarska a do zemí v oblasti Asie, Afriky a Latinské Ameriky.

VZNIK SUPERDESEK

V dnešní moderní a uspěchané době, kdy automobil patří ve vyspělých zemích neodmyslitelně téměř do každé domácnosti (a v mnoha z nich je to často více než jen jeden vůz) je nasnadě, zabývat se nedílnými součástmi každého automobilu

tedy pneumatikami. Jeté pneumatiky totiž tvoří převážnou část odpadu, který spadá do kategorie pryžový. Pryžové výrobky jsou vyráběny lisováním granulátu z použitých pneumatik a lepidla.
Právě kvůli tomuto odpadu, a možnostech jeho recyklace a jiných využití vznikl projekt SUPERDESKY.

Superdesky mají všestranné využití jedná se o ekologickou výrobu výrazně přispívající k ochraně životního prostředí a využívání druhotných surovin.

 

MOŽNOSTI VYUŽITÍ PRYŽOVÝCH VÝROBKŮ

  • do dopravy
  • průmysl a stavebnictví
  • dětská hřiště
  • stájové desky – koňské stáje
  • balkony, terasy
  • protihlukové stěny
  • do domácnosti a mnoho dalších

 

 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kde nás najdete

CZECH STYLE spol. s r.o.

Tečovská 1239 Malenovice,

763 02 Zlín

Přiblížit mapu

https://mapy.cz/zakladni?x=17.5815331&y=49.2085565&z=14&q=malenovice%201239&source=addr&id=11631562&ds=1

 
Kontakty
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
(Po-Pá, 7:00-15:30 hod.)
© 1999 - 2022 - Výrobky z pryže to jsou SuperDesky od CZECH STYLE, spol. s r.o. - superdesky.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz